Surnet | Yeni Nesil Kablosuz İnternet

Sormak istedikleriniz mi var ? Cevaplar burda.

Aklınıza takılan soruların cevabını burdan bulabilirsiniz.

SurNet İletişim Teknolojileri; Düşük Maliyette, Yüksek Hızlarda, Limitsiz ve kotasız, Hiç bir altyapı kullanmadan tamamiyle kablosuz yoluyla internet hizmeti sunan bir firmadır. Kablosuz internetin Sağlıklı bir şekilde çalıştığını test etmek için keşif ekibimiz profesyonel cihazlar ile bulunduğunuz konuma gelir. Profesyonel kablosuz alıcımızı internet santralimizi görecek şekilde konumlandırıp montajı sağlanır. Bu duruma göre çatınız ve ya balkonunuz olabilir. Kablosuz alıcıdan kablo ile evinize girilir. Evinize giriş, telefon hattı veya uydu kablo yolları olabilmektedir. Bu kablonun ucunda internet hazır halde bulunmaktadır. Evinize Getirdiğimiz internet kablosunu ?Acces Point? veya ?Modem? Cihazına bağlayarak internetin tüm evin kullanımına açmaktayız. Dilediğiniz Paketi seçip ücretini ödediğiniz anda internetiniz hemen kullanıma açılır.

Tarifeki fiyat dışında herhangibir ek ücret ödemezsiniz.

İnternet Paketlerimizin Tümü Kotasız ve Limitsizdir.

SurNet internet Hizmetinde telefon hattına ihtiyaç yoktur.

SurNet Kablosuz internet ile tanıştığınızda; Yüksek fatura ödemiyorsunuz. Faturanızda fazla miktar derdi olmuyor. Sabit fiyat garantisi veriyoruz. Ön ödemeli Sistem. Kullanmadığınız Dönemler için ücret ödemiyorsunuz. Taahhüt yok, Telefon Hattı istemeyen yeni nesil bir internettir.

Fatura ödeme sayfasından, güncel ödenmemiş faturalarınızı veya ödemesini yapmak istediğiniz faturayı kredi kartınızla kolaylıkla ödeyebilirsiniz.

Kullanıcı adınız ve şifrenizle SurNet online işlem merkezine girdikten sonra Ana sayfa?ya tıklayarak kalan gün miktarınızı görüntüleyebiliriz.

Evet yasaldır. SurNet iletişim Teknoloji Tic. ve San. Ltd. Şti. Bilişim Teknolojileri Kurumu (BTK)?dan İnternet Servis Sağlayıcı Lisansına sahip bir firmadır.

SurNet iletişim Teknolojileri 2015 yılında kurulan bir firma olduğundan reklam ve duyuruya sıcak bakmamaktadır. Reklam ve duyuruların sonucu oluşabilecek Müşteri Kurulum taleplerini karşılayamamaktan korkup, Vizyonumuz gereği müşteriyi mağdur etmeyip müşteri memnuniyetini sağlamaktır.